Výrobce luxusních mobilních telefonů s čínskými vlastníky v pozadí Vertu, právě představil svou nejnovější vlajkovou loď – mobilní telefon s názvem Vertu SIGNATURE Cobra limited Edition.

Limitovaná edice Vertu SIGNATURE Cobra bude k dispozici pouze v počtu 8 kusů, z nichž jeden se aktuálně prodává v Číně. Mobilní telefon – ano, pouze telefon, jelikož moc „chytrosti“ nepobral – byl vyroben francouzskou šperkařskou značkou Boucheron a je založen na originálním Vertu SIGNATURE.

Vertu SIGNATURE Cobra limited Edition

Telefon integruje přesně řezané drahokamy a je vytvořen mozaikovým procesem. Do těla se mu nacpalo rovných 439 rubínů, které vytvářejí tvar kobry a oči jsou pak 2 smaragdy.

SIGNATURE Cobra je vyrobena z 388 různých částí a kompletuje se ručně ve Velké Británii. Abyste se k tomuto telefonu dostali, musíte nejprve zaplatit zálohu ve výši 1000 juanů (cca 145 dolarů) a pak už jen ten malý zbytek – 2,47 milionu jüanů (asi 360 000 dolarů). Poté vám telefon přivezou klidně i vrtulníkem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.