Akční kamera MGCOOL Explorer Pro se konečně dostala do prodeje a v omezeném počtu kusů je k dispozici za 39,99 dolarů. Jelikož jsme se o této kameře u nás na webu nezmiňovali, pojďme si první o ní něco říci.

MGCOOL Explorer Pro je vybaven 2-palcovým displejem, procesorem Allwinner V3, senzorem Sony IMX179, širokoúhlým objektivem 6G „Sharkeye“ o šířce 170 stupňů a interní paměť je rozšiřitelná až o 64GB pomocí microSD karty.

MGCOOL Explorer Pro

Explorer Pro dokáže zaznamenávat 4K videa při 30fps s kompresí videa H.264. Snímky pak mohou být zachyceny v rozlišení 16MP, přičemž 2MP je nejnižší možnost. Kamera také obsahuje integrovaný WiFi modul, je vodotěsná až do 30 metrů a kapacita její baterie je 1050mAh.

Explorer Pro taktéž dostal od výrobce záruku na 2 roky. MGCOOL Explorer Pro je aktuálně v prodeji za 39,99 dolarů v omezeném počtu kusů a k dispozici za tuto cenu bude do 3. června/júna na eshopu Gearbest.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.