Oukitel je v poslední době na trhu opravdu extrémně aktivní a sype z rukávu telefony s velkou baterií tempem kulometu střední ráže. Dalším v řadě by měl být Oukitel K10000 Pro s obří 10000 mAh baterií a firma se rozhodla vydání podpořit ještě několika soutěžemi a aktivitami se zajímavými cenami a výhodami. Takže o co se jedná ?

Asi nejzajímavější je hádanková soutěž o jeden z 20 kusů telefonu jako hlavní cenou. Pravidla jsou velmi jednoduchá, stačí tipnout co nejlépe odpověď na dvě otázky. Nejprve jak dlouho přesně trvá nabití baterie telefonu (připojeného k Wi-Fi a s vloženou SIM) a pak kolikrát je možné nabít zpětným nabíjením z Oukitelu K10000 Pro iPhone 7 Plus. Jako malá nápověda k první otázce je pak informace, že předchozí K10000 trvalo nabít zhruba tři hodiny. Více informací o soutěži je k nalezení ZDE.

A pokud se vám nechtělo hádat, tak je možnost se jen se svým emailem zaregistrovat na oficiálních stránkách Oukitelu a vyfasovat 40 dolarový slevový kupón a 30 dolarový dárkový balíček. Tím se pak také dostanete do denního slosování a 10 šťastlivců denně získá možnost pořídit si telefon jen za poloviční cenu, z původních 219.99 dolarů tak klesne na 109.99 dolarů. Nebo se můžete zúčastnit aktivity na Facebooku firmy, kde jde opět o poloviční slevy na Oukitel K10000 Pro. Tak hodně štěstí !

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.