Netrpělivě očekávaný model Gionee S10 zaútočí na naše peněženky už 26.května a cíle nemá rozhodně malé. Pro začátek se chlubí tím, že se jedná o první telefon se čtyřmi fotoaparáty a tak hodlá být jedním z nejlepších kousků pro mobilní fotografy. A při pohledu na jeho vybavení a první snímky by se mu to klidně mohlo i podařit.

Jakožto telefon se silným zaměřením na pořizování selfie má Gionee S10 vyšší rozlišení předních fotoaparátů než zadních, jak je obvyklé. Duo předních kamer má 20 Mpix + 8 Mpix senzory oproti 16 Mpix +8 Mpix u zadních. Výkon by měl být ještě lepší i díky speciálně upravenému ISP, který by měl propočítat hloubku pole a nemusí se tak spoléhat pouze na softwarové algoritmy. Pro lepší představu o kvalitě fotek se mrkněte na galerii prvním snímků níže.

This slideshow requires JavaScript.

Gionee S10 chce samozřejmě nabídnout i jiné vymoženosti než jen čtveřici kamer, jako je třeba celokovový unibody design, 5,5-palcový FullHD displej nebo baterie s kapacitou 3450 mAh. Původně se spekulovalo o použití procesoru Helio P10 spolu se 4 GB RAM, ale poslední zprávy hovoří o Helio P20 a 6 GB RAM, takže jistého není prozatím nic.

Jak můžete vidět na titulním obrázku, tak se Gionee S10 rozhodně nebojí barev a telefon bude k dostání ve stříbrné, modré, červené, černé nebo i neobvyklé světle zelené variantě. Oficiálně by pak měl být představen 26.května a tak už jen pár dní, než se nám tenhle velmi zajímavý čtyř-kamerový kousek předvede v plné kráse.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.