Vypadá to, že se v UMIDIGI ještě úplně nerozhoupali s novým modelem UMIDIGI Crystal  a lavírují nejen nad potenciálním vzhledem, ale asi i hardwarovým vybavením. Po týdnu hlasování v anketě a sběru dat od zákazníků nám čínský výrobce vítězoslavně oznámil, že má připraveno osm prototypů telefonu, které blíže představí později dnes večer.

Z informací, které máme k dispozici je zřejmé, že mezi prototypy opravdu nepůjde jen o nějaké malé kosmetické rozdíly, protože se liší například i velikostí displeje. Rozpětí úhlopříček je od standardních 5,5-palců, přes 6-palcové až po přerostlé 6,4-palcové obrazovky. Znamená to, že opravdu ještě nejsou rozhodnutí, nebo prostě jen plánují více verzí Crystalu ?

Brzy to doufejme zjistíme, protože konkrétní odhalení a pohled na všechny prototypy by měl být už dnes a dojde určitě na všechny nejpopulárnější varianty v hlasování ve všech barvách duhy a s Lumia / celokovovým designem. Hlasování o vzhledu a vybavení připravovaného telefonu je zajímavým tahem firmy a mohlo by to opravdu znamenat, že někdo naslouchá zákazníkům ? Nemyslitelné 🙂 Mimochodem stále se ještě do aktivit UMIDIGI můžete zapojit ZDE.