Známý únikář Evan Blass už na svém Twitteru pomohl odhalit nejeden telefon dlouho před oficiálním uvedením a jeho poslední úlovek je Leagoo M7, který je evidentně inspirován vzhledem iPhonu 7 Plus. Tedy insiprován….prostě ho do detailu okopírovali. Z dílny mistra Blasse jde o sponzorovaný tweet, takže žádná velká novinářská činnost, ale zase bude mít alespoň specifikace správně.

Leagoo M7 bude mít 5,5-palcový displej krytý ochranným sklem Corning Gorilla Glass 4, zadní duální fotoaparát, 7.8 mm tenké tělo s designem shodným s iPhone 7 Plus, 3000 mAh kapacitu baterie, přední čtečku otisků prstů, Android 7.0 Nougat jako operační systém a tři barevné varianty – šedou, rudou a zlatou. Pokud jste si vždy přáli pořídit si levný klon iPhone 7 s Androidem, tak teď budete mít šanci.

Značka Leagoo se obecně zaměřuje na velmi levné modely, případně modely nižší střední třídy, takže se dá s úspěchem očekávat, že i nadcházející Leagoo M7 k nim bude patřit a půjde tak o cenově velmi dostupný kousek. Datum vydání chce firma údajně stihnout ještě v květnu, takže se kompletní parametry i cenu dozvíme jistě již velmi brzy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.