Tak se zase objevil jeden z luxusních smartphonů, jehož cena se vymyká představám nám, běžných smrtelníků. Ale podívat se na něj přece můžeme. Dnes budeme mluvit o telefonu jménem Alfa One.

Tonino Lamborghini Alpha One je luxusní smartphone vyrobený z kovu „silnějšího než titanu“, který se používá v automobilech. Taktéž se dočkáme vysoce kvalitní italské kůže se zlatými výšivkami. Alpha One však není jen hezký telefon. Nezapomnělo se v tomto případě ani na zajímavé specifikace.

AO je vybaven 5,5-palcovovým Quad HD AMOLED displejem s ochranou Gorilla Glass 4, 4 GB paměti RAM a 64 GB interní paměti s možností rozšíření. Pod kapotou mu pak tiká procesor Qualcomm Snapdragon 820, starší, ale stále výkonný čipset.

Čtečku otisků prstů najdeme na zadní straně, na které je také 20 MP kamera s f/1,8, vybavený OIS a EIS. Přední fotoaparát je pak 8MP. Najdeme zde také dual SIM podporu a kapacita baterie je 3250 mAh (podpora rychlého nabíjení). Má také dual Hi-Fi čipovou sadu pro 32bitové Hi-Fi přehrávání a je dodáván s Dolby Atmos a stereo reproduktory.

Prodejní cena Alpha One činí 2100 USD a k dispozici je pouze v jedné barevné variantě (černá kůže se zlatým rámem), ale k tomu dostanete i značkovou Lamborghini nabíječku a powerbanku.