Doogee Mix je rozhodně jedním z nejočekávanějších a nejzajímavějších očekávaných klonů Xiaomi Mi Mix a na trh by měl dorazit již záhy. Bodovat mezi zákazníky pak bude chtít nejen svým bezrámečkovým designem, ale pokusí se ohromit i jako telefon zaměřený na mobilní fotografii. K tomu pak bude vybaven duálním zadním fotoaparátem s 16 Mpix a 8 Mpix senzory.

Tento duální fotoaparát bude velmi podobný řešení posledním modelům od Huawei a stejně jako například P10 bude hlavní senzor RGB a sekundární pak monochromatický. Půjde o senzory Samsung užívající ISOCELL technologii a díky tloušťce pouhých 5mm by měl nabídnout lepší výkony napříč spektrem včetně fotografií v horších světelných podmínkách.

Firma Doogee nám připravila hezké porovnání fotek z Doogee Mix oproti snímkům pořízených iPhonem 7 a na nich pak chtěli demonstrovat sílu modelu. Je tu však jeden malý háček… Rychlé projetí fotek strýčkem Googlem odhalí, že se jedná o fotky již existující, pořízené například Nokií 1520, Vivo Xplay6, případně s datovým otiskem z roku 2016, takže se rozhodně nejedná o reálné fotky z Doogee Mix.

This slideshow requires JavaScript.

I přes tuto lehce ostudnou epizodu bude Doogee Mix určitě velmi zajímavým kouskem a vy se můžete podívat na oficiální stránky na informace k výhodným předobjednávkám, případně si zasoutěžit o kousek jen za 9.90 dolaru.