Novinkový Oukitel K6000 Plus už je nějaký čas v oběhu a zrovna minulý týden jsme měli možnost ho pořídit v globálním bleskovém prodeji za 169.99 dolarů s dárkovým balíčkem příslušenství navrch. Tato akce sice oficiálně skončila a cena poskočila zpět na původní, ale pro velký úspěch se v Oukitelu rozhodli ještě pro jedno kolo a telefon tak jde koupit dokonce ještě o fous levněji,

Hlavním tahákem a rysem Oukitelu K6000 Plus je masivní 6080 mAh baterie doplněná pravděpodobně nejrychlejší a nejvýkonnější 12V/2A nabíječkou na trhu, ale telefon toho samozřejmě může nabídnout mnohem víc. Jako například celokovové zpracování, 5,5-palcový displej s FullHD rozlišením, procesor MT6750T, 4 GB RAM nebo 64 GB vnitřního úložiště. Příští týden by měl také dorazit i další software update, který by měl zlepšit a upravit kvalitu fotek ze zadního neinterpolovaného 16 Mpix fotoaparátu.

Takže jaká že je to ta ještě nižší cena ? Jde sice jen o pár dolarů, ale nejhorší je nic a Oukitel K6000 Plus je tak momentálně k sehnání za 167.99 dolarů v OCBM obchodě na Aliexpressu. K mání bude až do 24.května a v ceně je opět i bonusový balíček příslušenství. Takže pokud vám první kolo uteklo, teď máte šanci na reparát.