Vy nás teda zásobujete pane Karfík z Oukitelu… Proud nových telefonů tohoto čínského výrobce je v posledních dnech opravdu nezastavitelný a dnešní video nám předvede další kousek z řady „K“ orientované speciálně na výdrž baterie. Nový Oukitel K4000 Plus má k tomu opravdu ty nejlepší předpoklady a k velké baterii ještě nádavkem přihodí odolný displej.

Stejně jako jeho předchůdci tak i Oukitel K4000 Plus je vybaven odolným displejem, několikanásobně tvrzeným aby odolal poškrábání a obecně nešetrnému zacházení. Inženýři Oukitelu se jako ochranu rozhodli použít sklo Asahi Glass a vy se v následujícím videu můžete přesvědčit jak zvládne oblíbené kratochvíle jako je rozbíjení ořechů nebo zatloukání hřebíků.

Oukitel K4000 Plus je vybaven plně laminovaným 5-palcovým displejem s HD rozlišením a z hardwaru pak například procesorem MT6737 a 2 GB RAM. Další specialitou modelu je pak SCUD baterie s velkou hustotou a kapacitou 4100 mAh, která slibuje až 200 hodin ve standby režimu, 21 hodin hovoru nebo 27 hodin přehrávání hudby.

Telefon je k dostání ve třech barevných variantách, bílé, černé a zlaté, a předprodeje odstartovaly už 16.května. Ale až do 22.května si ho můžete pořídit pouze za 89.99 dolarů například na DX.com.