Chystané Oppo R11 už by se nám velmi brzy mělo předvést v celé své kráse oficiálně, ale poslední obrázek z Antutu benchmarku alespoň definitivně potvrdil některé hardwarové parametry, které se v souvislosti s tímto telefonem skloňovaly. A vydání telefonu už opravdu klepe na dveře, protože výrobce už včera odstartoval masivní reklamní kampaň v největších čínských městech.

Ale zpátky k parametrům viditelným z našeho Antutu obrázku. Oppo R11 opravdu dostane zbrusu nový výkonný procesor Snapdragon 660 s grafikou Adreno 512, takže o výkon rozhodně nebude nouze. Doplňují ho 4 GB RAM a 64 úložného prostoru, stejně jako 5,5-palcový displej s FullHD rozlišením a Android 7.1.1 Nougat. Telefon bude dále skvěle vybaven i  co se týká fotoaparátů, protože vzadu by měla kralovat 20 Mpix duální kamerka a pro selfie maniaky je pak ideální i identická 20 Mpix přední.

Uvidíme jak na tom bude Oppo R11 po cenové stránce, protože telefony této značky obvykle nepatří k nejlevnějším a za kvalitu si prostě připlatíte. Už za pár dnů se dočkáme a kdo ví, možná právě tento model pomůže prorazit Oppo více i u nás, protože z velkých čínských hráčů je tento u nás často až trestuhodně opomíjen.