Jak už určitě víte z našich předešlých článků, tak Elephone P8 Mini bude jedním z nejlevnějších telefonů na trhu se 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti a slušnými fotoaparáty, 16 Mpix předním a duálním 13 Mpix zadním. Ale Elephone nám chce dokázat kvality svého telefonu i v jiných oblastech a dnes pro vás máme video kde porovnávají jeho 5-palcový FullHD displej oproti Xiaomi Redmi Note 4. Kdopak asi bude vítězem ?

Podle videa by měl Elephone P8 Mini nabídnout opravdu dobré barevné podání a v porovnání se  Xiaomi i lepší kontrast a jemnější displej s 411 PP (i když tady je to díky menšímu displeji). Obrazovka bude typu IPS s již zmíněným FullHD rozlišením a velmi slušnými pozorovacími úhly. Měl by také nabídnout nadprůměrný jas zhruba 450 nitů. Mrkněte na video a rozhodněte, který z telefonů je na tom lépe.

Více informací o telefonu by mělo být teoreticky k nalezení na oficiálních stránkách, ale prozatím tam najdeme jen velmi chudé a strohé data, tak snad již brzy bude lépe. Prozatím se alespoň můžete zapojit do soutěže o jeden kus zdarma probíhající na Facebooku,

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.