Ani se nám nechce věřit, že dnes pro vás máme už sedmdesátou část „Vychytávek z Číny“. Když to vynásobíte třemi tipy v každé části (a někdy i čtvrtý bonusový), dostanete zhruba 210 zajímavých, ulítlých, neužitečných, pozoruhodných a povětšinou i levných čínských produktů. Pokud jste neviděli všechny, tak se prostřednictvím banneru na konci článku můžete vrátit ke starším dílům.

  1. Mini projektor
    První vychytávka nebude vůbec levná, stojí totiž kolem 200 USD (zde). Ale za tyto peníze dostanete mini projektor o velikosti lehce pod 5 cm. Podporuje bezdrátový přenos obrazu, má 2000 mAh baterii a slot pro microSD karty. O tom co projektor dokáže a jaký obraz promítá uvidíte spolu s kurzem španělštiny ve videu níže.
  2. Holení v autě
    Cestujete často autem a potřebujete se denně holit? Žádný problém. Do zapalovače v autě čínští inženýři integrovali holící strojek, který má také USB port pro nabíjení. Je to malé a teoreticky možná i použitelné. V akci lze sehnat za cca 5 USD (zde). Pokud si to někdo koupíte, tak nám nezapomeňte dát vědět, jak se toto holítko čistí.
  3. Držák na kabely
    Také vám manželka/přítelkyně nadává, že váš počítačový stůl je plný kabelů? V tom případě by se vám mohl hodit tento organizér. Za necelé 3 USD (zde) si je můžete hezky uchytit a mít je stále po ruce.