O LeEco Le Max 3 kolují drby a spekulace už hodně dlouho a vydání telefonu bylo původně očekáváno už před několika týdny. Ale vypadá to, že finanční problémy LeEco jsou opravdu zásadní a ovlivňují veškerou aktivity firmy, což by vysvětlovalo nejen toto zpoždění. Ale vypadá to na blýskání na lepší časy, tedy alespoň co se nového telefonu týče, protože na Geekbench se nám objevil model LeMobile Le X920.

A právě pod označením LeMobile Le X920 se nám s největší pravděpodobností schovává LeEco Le Max 3 a z výčtu parametrů na Geekbench bude vybaven procesorem MSM8986, tedy Snapdragonem 820. To jen potvrzuje předchozí úniky informací, stejně jako přítomnost 4 GB RAM. Telefon má k dispozici jen starší verzi Androidu 6.0.1 Marshmallow a dosáhl slušných výsledků 1774 bodů v single core testu a 3955 bodů v multi core.

Před pár dny jsme už viděli údajné úplné specifikace X920 a tam jsme také měli možnost zahlédnout Android 6.0.1 s EUI 5.6 jako nadstavbou. Dále by měl telefon mít masivní 6.3-palcový displej s QHD rozlišením, 64 GB vnitřního úložiště, zadní 22.5 Mpix fotoaparát se Sony IMX318 Exmor RS senzorem, přední 8 Mpix fotoaparát a 3700 mAh baterii. Pravděpodobné je také opětovné vynechání 3.5mm jacku a spolehnutí se na USB Type-C port.

Reálné datum vydání LeEco Le X920 by tak už snad nemělo být příliš daleko a celé martyrium se tak doufejme blíží ke konci. Uvidíme, jak vysoko LeEco nasadí cenu tohoto telefonu, protože ačkoliv jsou parametry velmi slušné, tak se už přece jen nejedná o absolutní špičku.