Kolegům na GizChina.it se podařilo získat zajímavé údaje a díky vyhrabání ze zdrojových souborů zde máme Meizu Pro 7 specifikace.

Začátkem roku běhěm pořádání MWC jsme slyšeli zprávy od Meizu, kteří oznámili, že plánují být prvním výrobcem telefonů, který spustí telefon s chipsetem Mediatek Helio X30. A teď už víme, který to bude. Meizu Pro 7.

Na GizChina.it dnes zveřejnili screenshot kusu kódu, o kterém tvrdí, že pochází ze zdroje v Meizu pracujícím na Flyme OS pro novou vlajkovou loď. Podle tohoto infa přijde Meizu Pro 7 s 10nm osmijádrovým procesorem Mediatek MT6799, což je kódové jméno pro Helio X30.

Meizu Pro 7 specifikace

Informace dále ukazují, že telefon bude vybaven duální zadní kamerou, konkrétně Sony IMX386 a IMX286. Přední kamera by pak měla být Samsung S5K368, což je stejný 16-megapixelový fotoaparát, který se nachází na ZADNÍ straně přístroje OnePlus 3T. Dalším zajímavým detailem je zmínka o „duálním zobrazení“. Zatím přesně nevíme, co to znamená, myslíme si, že se bude jednat o nějaký druh integrované sekundární obrazovky, jako jsou ty u LG V20 a HTC U Ultra.

Všechno to zní velmi zajímavě a jakmile budeme vědět víc, zde se to dočtete.