O pár pozlacených telefonech se šílenými cenami jsme u nás na Gizchina.cz již psali. Pozlacené AGM X1 je však výjimkou díky tomu, kolik stojí.

Před nějakou dobou, pokud chtěl někdo opravdu luxusní telefon, pravděpodobně volil značku Vertu. I když se nejednalo o telefony s nejlepšími specifikacemi, člověk dostal smartphone vyrobený z luxusních materiálů, jako je kůže, titan nebo zlato.

Pokud vás takové telefony vždy lákaly, ale neměli jste na to adekvátní rozpočet, možná vás zaujme limitovaná edice AGM X1. AGM totiž vzalo svůj úspěšný smartphone X1 a na některých místech jej pokrylo 18-ti karátovým zlatem.

agm x1

 

AGM X1 v limitované edici, však neztratil nic ze svých vlastností. Odolný telefon má stále certifikaci IP68, zadní duální kameru a procesor Snapdragon 617 + 4GB RAM.

Limitovaná edice X1 bude v prodeji do 17. května za cenu 269,99 dolarů. Koho to zaujalo, tak jsme našli, že je k dostání na Aliexpress nebo Coolicool.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.