Oukitel oznámil oživení už polozapomenuté řady K4000 minulý týden a kola se v Číně otáčejí opravdu rychle, protože už dnes máme pro vás video s prvním hands-on pohledem na nový Oukitel K4000 Plus. Jako obvykle v této řadě půjde o levnější typ telefonu s velkou baterií a zaměřením na výdrž, cena by pak neměla přesáhnout hranici 100 dolarů.

Oukitel K4000 Plus bude mít plně laminovaný 5-palcový displej s 2.5D sklem a HD rozlišením, registrující až 5 dotyků zároveň. Zpracování telefonu bude na slušné úrovni díky CNC procesům, rám bude ze zinkové slitiny a zadní kryt baterie z polykarbonátu. Vybavení bude zahrnovat přední čtečku otisků prstů, procesor MT6737, 2 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti a baterii s kapacitou 4100 mAh. Softwarová výbava by měla mít také speciální vychytávky, ale na to se můžete podívat právě v následujícím videu.

Výrobce se dušuje, že K4000 Plus bude mít perfektní optimalizaci spotřeby displeje, takže výdrž na 4100 mAh baterii by měla být lepší než některé 5,5-palcové telefon až s 6000 mAh bateriemi. Na potvrzení tohoto odvážného tvrzení si budeme muset počkat, až se nám telefon opravdu dostane do ruky. A to by nemělo trvat až tak dlouho, protože by měl být k dispozici na trhu už příští týden.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.