Po kratší odmlce se výrobce CoolPad opět odhodlal oficiálně představit svůj nejnovější smartphone, který dostal jméno Coolpad Cool Play 6. Cool Play 6 je navržen jako herní smartphone a tak přijde i s odpovídajícími specifikacemi.

Design

coolpad cool play 6

Co se týče designu, Coolpad Cool Play 6 je vybaven kovovým tělem a bude k dispozici v černé a zlaté barvě. Displej se nezbavil rámečků, přičemž ty spodní vypadají nezvykle velké i přes absenci fyzického tlačítka Home. Na zadní straně Cool Play 6 najdeme duální kameru a hned pod ní je umístěna čtečka otisků prstů. Baterie není vyjímatelná a zadní kryt tak nesundáte.

CoolPad Cool Play 6 Specifikace

Pod kapotou Cool Play 6 tepe 64bitová čipová sada Qualcomm Snapdragon 653, která je podpořena 6 GB paměti RAM a 64 GB úložného prostoru. Telefon má 5,5-palcový FHD displej a duální zadní kamera se skládá z 13MP senzorů, zatímco přední selfie kamerka je 8MP.

K tomu všemu Cool Play 6 obsahuje velkou baterii o kapacitě 4,060 mAh, která by měla zajistit dostatečnou výdrž.

Cena a dostupnost

Pokud jde o cenu, Coolpad Cool Play 6 se v Číně bude prodávat za 1499 juanů (cca 217 dolarů), což je zajímavá cena vzhledem ke specifikacím. Otázkou je jaká bude přirážku u mezinárodních přeprodejců. telefon by měl být dostupný od 16. května/mája.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.