Opulentní předváděčky nebo obsáhlé konference na domácí půdě už asi pro čínské výrobce nejsou dostatečným tahákem a tak je nutné hledat adekvátní místo i v zahraničí. Tak co třeba , řekněme….Praha, Česká Republika ? Ano naše rodná hrouda se dočká velké čínské konference, konkrétně půjde o akci Blackview  a my budeme samozřejmě 5. června přímo na místě.

Hlavním cílem této konference je představit celou koncepci a budoucí plány značky veřejnosti a my jsme zvědavi jak bude motto této události „Be family be better“ vysvětleno. Ale milerádi se samozřejmě na chvíli staneme členy Blackview rodiny v hotelu Radisson Blu Alcron 🙂 A při té příležitosti určitě zblízka prohlédneme a zhodnotíme nové modely značky, o které nebude nouze.

Blackview P6

Předveden by měl být například velice zajímavý kousek pro střední třídu v podobě Blackview P6 s duálním fotoaparátem a masivní baterií. Ten bude vybaven 5,5-palcovým on-cell AMOLED displejen se 2.5D zakřiveným sklem, osmi-jádrovým MT6757 (Helio P20) procesorem taktovaným na 2.5 GHz, 6 GB RAM, 64 GB interního úložiště, duálním 13 Mpix + 13 Mpix zadní fotoaparátem, 8 Mpix přední selfie kamerou, obří 6380 mAh baterií a Androidem 7.0 Nougat.

Blackview BV8000 Pro

Špatně nevypadá ani jeden z papírově nejvýkonnějších odolných telefonů Blackview BV8000 Pro s certifikací IP68, opět osmi-jádrovým procesorem Helio P20 (tentokráte taktovaným na 2.3 GHz), 5-palcovým FullHD displejem krytým Corning Gorilla Glass 3, 6 GB RAM, 64 GB interního úložiště, 16 Mpix zadní kamerou, 8 Mpix přední kamerou a 4180 mAh baterií.

Nesmíme zapomenout ani na nejlevnější modely, ať už Blackview A7 s procesorem MT6580 a duálním fotoaparátem, nebo cenově extrémně dostupnému odolnému modelu BV4000. Během konference by měly být také vyhlášeny nějaké slevové akce, případně soutěže o kterých vás budeme samozřejmě informovat. Plánované telefony Blackview můžete omrknout spolu s očekávaným datem vydání na oficiálních stránkách.

Pokud by vás něco zajímalo ohledně produktů Blackview, tak nám pomozte vymyslet chytré otázky přímo na zástupce firmy a my už se pak postaráme o jejich doručení a zodpovězení. Dejte nám vědět v komentářích.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.