Oukitel K6000 Plus už je s námi zhruba měsíc a před vydáním jsme bezesporu popsali o tomto zajímavém telefonu tuny virtuálního papíru. Ale když se naskytne slevová akce, tak určitě neublíží se na něj podívat ještě jednou, protože s nižší cenou vždy atraktivita stoupá, to víme obecně nejen my v našich končinách.

Oukitel K6000 Plus patří do rodiny telefonů řady „K“ speciálně zaměřené na výdrž baterie a v blízké bodoucnosti se z ní dočkáme dalších novinek K4000 Plus a K10000 Plus. Náš K6000 Plus je se svojí kapacitou něco mezi, ale pořád může nabídnout obrovskou 6080 mAh baterii, která ve spojení s nejvýkonnější 12V/2A nabíječkou na trhu opravdu ohromí. Ani za zbytek hardwaru se rozhodně nemusí telefon stydět, procesor MT6750T, 4 GB RAM, 64 GB vnitřního úložiště nebo 16 Mpix + 8 Mpix fotoaparáty bez interpolace jsou více než slušný základ.

Ale samozřejmě jedním z nejdůležitějších faktorů je určitě cena a s tou Oukitel K6000 Plus také zahýbal, z oficiálních 209.99 dolarů se mávnutím kouzelného proutku stalo dočasně 169.99 dolarů a v ceně je zdarma i balíček příslušenství v hodnotě 20 dolarů. Nákup můžete uskutečnit například na Gearbestu nebo v oficiálním obchodě přímo Oukitelu a telefon je k mání v šedé nebo zlaté.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.