Displeje mobilních telefonů jsou asi nejzranitelnější částí a případné opravy nebo výměna poškozeného displeje se může nepříjemně prodražit. Proto většina uživatelů pro jistotu používá ochranné sklo nebo fólii, tedy pokud telefon samotný není vybaven ochranným sklem hned z výroby. A dnes máme ukázku toho, co taková fólie vydrží díky novému videu s Bluboo D1.

A protože čínští výrobci prostě milují lehce extrémní videa, tak se dočkáme krájení jablka na displeji Bluboo D1, případně oblíbeného roztloukání ořechů. Kromě těchto kratochvílí může Bluboo D1 nabídnou například 5-palcový displej s HD rozlišením, procesor MT6580A, 2 GB RAM, 16 GB vnitřního úložiště, duální zadní fotoaparát (8 Mpix + 2 Mpix), 5 Mpix přední selfie kamerku se softlight bleskem, konstrukci z hliníkové slitiny, čtečku otisků prstů na zádech, 2600 mAh kapacitu baterie, podporu dual SIM a samostatný microSD slot nebo Android 7.0 Nougat jako OS.

Bluboo D1 je momentálně k dostání například na Gearbestu zas 69.99 dolarů a v ceně máte i malý balíček doplňků zdarma obsahující pouzdro na telefon nebo právě ochrannou fólii na displej. Akce se zmíněnou cenou proběhne od 8. května do 14. května a další informace o telefonu můžete najít na oficiálních stránkách výrobce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.