Eshop Beryko.cz  opět přinesl jako první na světě rozebrání Xiaomi Mi 6 včetně popisku použitých součástek a ukázky odolnosti proti vlhkosti.

I když pro pravidelné čtenáře může být připomenutí specifikací této nové vlajkové lodi tak trochu nošením dříví do lesa, pojďme si to rychle zrekapitulovat – displej má úhlopříčku 5,15 palce a FullHD rozlišení. Pod ním se nachází ultrazvuková čtečka otisků prstů, která je skryta pod kapacitním domovským tlačítkem. Smartphone pohání procesor Snapdragon 835 s osmi jádry a taktem 2,45 Ghz, grafický čip Adreno 540 a 6 GB RAM typu LPDDR4X. Na data je pak připraveno minimálně 64 GB a maximálně 128 GB.

Vzadu pak najdeme duální fotoaparát. Ten disponuje 2 snímači s rozlišením 12 MPx a 2 násobným optickým zoomem. Snímače mají clonové číslo f/1.8 a f/2.6. Opět se můžeme těšit i z optické stabilizace ve 4 osách. Přední fotoaparát je 8 MPx. Baterie má kapacitu 3350 mAh, podporuje rychlé nabíjení a dobíjení probíhá skrze konektor USB-C. Xiaomi tvrdí, že díky úspornému procesoru lze očekávat skvělou výdrž. Bohužel  „naše“ 800 Mhz LTE frekvence chybí. A nyní již ono video: