Prodloužený víkend vždy potěší. Doufáme, že si oddechnete a také najdete čas na hledání zajímavých věcí, samozřejmě tím myslíme nějakou tu drobnost z Číny. Máme pro vás tři tipy na gadget do přírody a na konci článku banner s odkazem na starší části našich Vychytávek, kde si jistě také něco vyberete.

  1. Vysílačky
    Chodíte s dětmi do volné přírody (vysvětlení pro obyvatele Prahy – to je vše co se nachází za cedulí s nápisem Hlavní město Praha) ,nebo na houby s kamarádem a nechcete se ztratit? Kupte si malé vysílačky za cenu 16 USD (zde) a budete vždy ve spojení, případně úspěšně plašit zvěř halekáním. Měly by mít dosah až 5 kilometrů.
  2. Solární LED svítilna
    Další částí výbavy do přírody, kde potřebujete často přežít i za tmy, může být multifunkční LED svítilna. Tahle má v sobě nejen solární panel, kompas, magnet na klíče, ale také powerbanku (s kapacitou 2000 mAh) a konektory USB/micro USB pro nabíjení. A to všechno dostanete za pouhých 18 USD (v akci zde).
  3. Broušení nože
    Když se ocitnete sám v lese, nůž může být ideálním pomocníkem. Ne však když je tupý a pro tuto situaci tu máme rychlého pomocníka za 4 USD (v akci zde), kterému nečiní problém rychle vše spravit. Vždy připraven a ostrý jako břitva !