V Oukitelu se evidentně rozhodli oživit už polozapomenutou řadu K4000 a pokračovatelem rodu bude brzy nový Oukitel K4000 Plus. Ačkoliv nebylo oznámeno o tomto připravovaném telefonu mnoho, tak je jasné, že půjde o model se zcela jasným zaměřením a cílem. A tím bude bezpečnost a ochrana soukromí.

Vývojáři firmy pracují na specializovaném operačním systému pro K4000 Plus a právě vyčleněná soukromá oblast by měla být velmi důležitou součástí. Tato soukromá oblast by měla být zcela nezávislá na hlavním systému a budete tak moci uložit veškerá vaše citlivá data v bezpečí, ať už se jedná o fotky, soubory, zprávy nebo výpisy hovorů.Bude možné tuto oblast zcela zneviditelnit a dostupná bude pouze pomocí speciální kombinace kláves. Mrkněte na následující video, kde to rozeberou do detailu.

Oukitel K4000 Plus tak bude ideálním přístrojem pro všechny paranoiky mezi námi. Pokud jste tedy celebrita pronásledovaná novinářskými hyenami, tak bude ideální uložit všechny vaše kompromitující fotografie zcela bez obav….možná. O specifikacích telefonu není prozatím známo vůbec nic, kromě slibu, že bude mít odolný displej schopný odolat i vrtačce. Že by ochrana i proti novinářům z řad rýpalů a vrtáků ? 🙂 Snad se dočkáme podrobnějších informací už brzy i na oficiálních stránkách Oukitelu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.