Možná nám v Číně doutná nový zárodek kontroverze, protože se objevily obrázky nového modelu Nubia a design silně připomíná něco, co už jsme někde viděli… Ano design zadního fotoaparátu nové Nubie spolu s vodorovným LED bleskem jako pokračováním linie antény je velmi podobný, abych neřekl přímo identický s Meizu E2.

Zatím není možné potvrdit o který model přesně se bude jednat, ale obrázek ze sociální sítě Weibo zachycuje telefon co vypadá skoro stejně jako Nubia Z17 Mini minus jíž zmíněný design blesku. Jak můžete posoudit přímým porovnáním s Meizu E2 tak je umístění sice zrcadlově otočené, ale pořád se jedná o stejný model LED blesku a to se v tvrdém konkurenčním boji nebude vydýchávat lehce.

Obě společnosti už totiž mají za sebou dlouhou a nesmiřitelnou soudní bitvu ohledně kruhového Home tlačítka a po letech tahanic bylo Meizu donuceno udělat u nových telefonů změnu, rezultující ve vyvinutí mBack tlačítka. Tentokrát by ale mohli mít teoreticky Meizu navrch, protože E2 byl bez debat prvním kusem co používá vodorovný LED blesk integrovaný do linie antény. Nechme se překvapit jak vše dopadne.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.