Bluboo D1 je jedním z nejdostupnějších telefonů s duálním fotoaparátem na trhu v současné době a stále jde o horkou novinku, protože model byl představen oficiálně teprve nedávno 24.dubna. A pro všechny zvědavce dnes máme video s pohledem na to, co se nám schovává pod kapotou telefonu.

Ale než se dostaneme přímo k videu, tak si prosvištíme hlavní specifikace telefonu. Bluboo D1 může nabídnout 5-palcový displej s HD rozlišením, čtyřjádrový procesor MT6580A, 2 GB RAM, 16 GB vnitřního úložiště rozšířitelné až na 256 GB, zadní duální fotoaparát ( 8 Mpix + 2 Mpix kombo), 5 Mpix přední selfie kamerku se softlight bleskem, celokovovou konstrukci, zadní čtečku otisků prstů, podporu dual SIM a microSD slot, 2600 mAh baterii a Android 7.0 Nougat jako operační systém.

Bluboo D1 je stále k dispozici za výhodnou cenu v předprodejové nabídce za 69.99 dolarů a možná se vám poštěstí vyhrát kousek zdarma v oficiální soutěži. Předprodeje budou ukončeny už 7.května, takže už mnoho času nezbývá. Veškeré informace o předprodejích nebo soutěžích jsou dostupné na oficiálních stránkách.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.