Velmi nedávno ohlášený UMIDIGI Crystal vypadá na jeden z nejpovedenějších připravovaných klonů Xiaomi Mi Mix a soudě dle obrázků se mu daří úspěšně napodobit jeho bezrámečkový design. Ale pokud by se potvrdily dnešní informace a spekulace, tak by očekávání vystřelila ještě do výrazně jiné roviny.

Z minulých informací vyplynulo, že UMIDIGI Crystal bude k dispozici ve dvou verzích, ale dnešní novinky hovoří ještě a jedné navrch, Ke Crystal a Crystal Pro by tak přibylo Crystal Plus s nabitým hardwarem. Spekulace je to bezesporu divoká a odvážná, protože by údajně Crystal Plus mělo mít Snapdragon 835 spolu se 6 GB RAM a 128 GB vnitřního úložiště. Osobně si o tom dovolím dost pochybovat, šlo by o vůbec první telefon od UMIDIGI s procesorem od Qualcommu a tím námitky opravdu jen začínají.

Ale nehledě na to zda se tyto zprávy potvrdí nebo ne dnes pro vás máme alespoň jeden nový obrázek odhalující některé pestré barvy, ve kterých bude telefon dostupný. Ať už jde o červenou, matně černou, Lumia černou, zářivě bílou nebo modrou, tak to Crystalu opravdu sluší. A pro našince by opravdu stačilo kdyby se UMIDIGI podařilo splnit původní slib s procesorem Helio P25 a cenou 99 dolarů, to bychom jim všechny nepravděpodobné reklamní řeči se Snapdragonem milerádi odpustili…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.