Ze zástupu ohlášených nových modelů Elephonu by měl být nejblíže vydání Elephone P8 a také by na první pohled měl být skoro tím nejzajímavějším. Nabídne nejenom velmi solidní hardware, ale také skvělý vzhled, zejména v dnes podrobněji ukázané sexy červené variantě. A my pro vás máme pěkných pár obrázků ukazujících právě tento kousek.

Elephone P8 je obecně vnímán a bude prodáván jako telefon se zaměřením na mobilní fotografii a naplnění těchto plánů bude také náležitě vybaven, ať už zadní 21 Mpix kamerou nebo předním 16 Mpix selfie fotoaparátem. Nabídne také procesor Helio P25, 6 GB RAM, 64 GB vnitřního úložiště, 5,5-palcový JDI displej s FullHD rozlišením, baterii s kapacitou 3600 mAh nebo operační systém Android 7.0 Nougat.

Takže se pokochejte galerií snímků tohoto telefonu a možná vám neujde, že zezadu vypadá nebezpečně podobně jako oblíbený pamětnický model Meizu MX4. A pokud by vám snad nevyhovovala přece jen lehce extravagantní červené provedení, tak by telefon měl být k sehnání ve více decentní černé nebo zlaté verzi. Pro dobrou míru přihodíme do obrázků i pár snímků s menším Elephonem P8 Mini. Vydání telefonu je plánováno v průběhu května, takže bychom už neměli čekat moc dlouho.

This slideshow requires JavaScript.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.