Designéři Oukitelu se evidentně řídí heslem „fotoaparátů není nikdy dost“ a protože telefony se dvěma nebo třemi čočkami už nikoho neohromí, tak se rozhodli ještě přihodit. Výsledkem pak je nový model Oukitel U22, který nám nabídne k užívání hned čtveřici fotoaparátů. Opět slovy klasika, Kdo z vás to má ?

Sice se nebude jednat o světové prvenství, jak se nám reklama Oukitelu snaží namluvit, ale přesto se podobných telefonů kolem opravdu moc neprohání. Zadní dvojice bude sestávat z primární 8 Mpix kamerky (bohužel interpolované na 13 Mpix) doplněné sekundární 2 Mpix kusem. Přední selfie je pak zastoupena 5 Mpix senzorem (opět interpolovaným, tentokráte na 8 Mpix) a znovu 2 Mpix sekundární. Poprvé se u telefonů značky Oukitel také setkáme s bleskem u předního fotoaparátu.

O specifikacích telefonu se prozatím neví vůbec nic a tak můžeme jen rychlo anylýzou obrázku vydedukovat zadní čtečku otisků prstů a 2.5D zakřivené sklo displeje. Oukitel U22 by měl vstoupit na trh někdy v polovině května a bude k dispozici ve třech barvách – bílé, černé a zlaté. Osobně očekávám, že půjde o levnější kousek, takže nečekejme zázraky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.