Shon a humbuk kolem připravovaného Meizu Pro 7 jen tak neutichá a z údajných prvních snímků před pár dny se nakonec vyklubal úplně jiný model Meizu X2. Dnes máme další rendery telefonu, tentokrát evidentně s designem inspirovaným Samsungem Galaxy S8. Bohužel je těžké odhadnou, zda jde opravdu o snímky Pro 7, protože Meizu prozatím drží striktní rádiové ticho.

Pokud by se však potvrdilo, že snímky jsou pravé, tak by telefon vypadal skvěle, protože navzdory inspiraci zmíněným Samsungem Galaxy S8 si stále zachovává designové rysy předchozí generace Pro 6S a Pro 6 Plus. Displej zabírá maximum přední strany a rámečky se smrskly opravdu na minimum, po stranách jsou v podstatě neznatelné. Nikde není vidět čtečka otisků prstů nebo Home tlačítko, takže by se muselo jednat o nějaké nestandardní řešení.

Důvěryhodnost fotografií lehce podkopává i nedávné vyjádření viceprezidenta Meizu, že do konce roku neplánují vydat žádný bezrámečkový model telefonu a nechají si to až na rok 2018. Což by tedy potvrzovalo, že se v případě těchto renderů jedná spíše o práci fanoušků značky a zbožné přání jak by asi Meizu Pro 7 mělo vypadat.

Na hardwarové frontě se nám také nic nového moc neurodilo, takže se musíme spokojit s informacemi z minulého týdne, které naznačovaly, že Meizu Pro 7 bude vybaveno Snapdragonem 835, 3GB/4GB RAM, 5,7-palcovým displejem s 2K rozlišením a zadním fotoaparátem s jedinou čočkou a 12 Mpix Sony IMX362 senzorem. Snad se v brzké době dočkáme dalších informací a nebudeme muset jen tápat ve tmě.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.