Design iPhonů je pravděpodobně jedním z nejvíce kopírovaných na světě a speciálně v Číně výrobky Applu prostě milují. Nutno přiznat, že povětšinou oprávněně, protože na design prostě u Applu dají a výsledek vypadá reprezentativně. Co byste tedy řekli na kopii iPhone 7 od zavedeného výrobce s cenovkou 80 dolarů ? To přesně nové UMIDIGI G nabízí.

UMIDIGI G se povedlo úspěšně okopírovat většinu designových vychytávek iPhonu 7, ačkoliv má pouze polykarbonátové zpracování s nastříkaným povrchem z hliníku imitující úspěšně broušený vzhled. Dále pak má větší displej než originál a nabídne 5-palcový Sharp displej s HD rozlišením, 2.5D zakřivením a Gorilla Glass 4. Je také poměrně lehký s 135,5 g živé váhy.

Co se týče hardwaru a specifikací tak v telefonu najdeme procesor MT6737 podporující LTE, 2 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, přední čtečku otisků prstů, operační systém Android 7.0 Nougat, dual SIM, 8 Mpix zadní a 2 Mpix přední fotoaparáty a bohužel také nešťastně okopírovanou malou kapacitu baterii u produktů Apple, zde v podobě pouze 2000 mAh baterie.

Registrace pro předobjednávky nového UMIDIGI G jsou otevřeny už od včerejšího dne, tedy 2.května s cenou $79.99 a normální předprodeje pak začnou 16.května. Více informací je k nalezení na oficiálních stránkách, protože model už je tam v plné parádě.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.