I když z Meizu odešlo info, že se letos od nich nedočkáme bezrámečkového telefonu, neznamená to, že tento čínský výrobce pro letošek nechystá žádnou velkou rybu. Protože jejich letošní vlajková loď Meizu Pro 7 je v přípravě, objevuje se čím dál víc informací o tomto nadcházejícím telefonu.

A co by by to bylo za vlajkovou loď roku 2017, kdyby neměla duální zadní kameru. Model Pro 7 tak zařadí značku Meizu mezi ostatní výrobce, kteří již s takovým telefonem přišli jako například Xiaomi, Huawei, LeEco a Vivo. Zdá se tedy, že Meizu konečně jde do designu a hardwaru, který bude moci konkurovat na trhu.

Meizu Pro 7

Aktuální uniklá fotka, která se objevila na Weibo ukazuje, že zadní část bude vybavena duální zadní kamerou s objektivy fotoaparátu zarovnanými s bleskem v horní části. Na přední části telefonu zase vidíme velmi tenké rámečky a v dolní části je čtečka otisků prstů.

Co se týče zbylých specifikací, tak se spekuluje, že Meizu Pro 7 bude vybaveno procesorem Snapdragon 835, 5,7-palcovým 2K displejem, fotoaparátem Sony IMX362 a 4 GB RAM.