Ohledně informací o vydání netrpělivě očekávaného OnePlus 5, případně o specifikacích nebo ceně, je stále ticho po pěšině. Ale to neznamená, že firma už pomalu neroztáčí kola PR a buduje hype kousek po kousku. A dnešní příspěvek na sociální síti Weibo by mohl přesvědčit i posledního nevěřícího Tomáše, že reálné vydání je opravdu blízko.

Jeden z šéfu OnePlus, Pete Lau prostřednictvím postu na Weibo sice neodhalil nic zásadního, ale i malé potvrzení, že se na páté generaci telefonu horečně pracuje není k zahození. Sice určitě nebude vypadat jako na obrázku, ale to stejně budeme jen rádi 🙂

Ohledně OnePlus 5 kolují na internetu tuny a tuny spekulací a odhadů a některé jsou poměrně divoké. Ať už mluvíme o dvojitě zakřiveném skle displeje nebo těle telefonu tenkém pouze 7 mm, tak jde spíše o zbožná přání než reálné informace. Většina se však shoduje na základních faktech jako je 5,5-palcový displej (ať už bude 2K nebo FullHD jako podle našich zdrojů), procesor Snapdragon 835, 16 Mpix duální zadní fotoaparát nebo 3000 mAh baterie.

Snad už čekání nebude příliš dlouhé, odhad zasvěceného kolegy se stále drží na konci června. Osobně už pomalu chystám kladivo na prasátko, takže očekávání jen stoupají. Jak jste na tom vy ? Přemýšlíte o novém OnePlus 5 nebo dáte přednost něčemu jinému ?