V posledních dnech se nám hrne na trh přehršel více, či méně povedených klonů a napodobenin úspěšného Xiaomi Mi Mix a tak by člověk čekal, že telefon nazvaný Hafury Mix bude jen jedním z nich. No, není to pravda ani vzdáleně. Druhý telefon z produkce sub-značky Cubotu s Mi Mix nemá společného zhola nic a naprosto nechápu, kdo mohl mít onu šílenou myšlenku telefon takto nazvat.

Hafury Mix je jen dalším z nekonečné řady ultra levných telefonů s velmi základní výbavou a upřímně řečeno vypadá jen jako menší verze předchozího Hafury Umax. Opět je vybaven neodolatelným procesorem MT6580, ale nabízí jen 1 GB RAM a 16 GB vnitřního úložiště. Menší je pak díky 5-palcovému IPS displej s HD rozlišením  a dále má například 13 Mpix zadní fotoaparát, 5 Mpix přední selfie kamerku, 2600 mAh baterii a Android 7.0 Nougat jako OS.

Stejně jako Umax je i Hafury Mix k dispozici v černé nebo zlaté barevné variantě a s největší pravděpodobností bude i levnější než minulý model. Datum vydání je naplánováno na začátek května a o o telefonu můžete najít více informací na oficiálních stránkách výrobce.