OnePlus je značkou s velmi věrnými a loajálními fanoušky a za poslední rok učinili obrovský skok v úspěšnosti s celosvětovým hitem OnePlus 3(T). Ten se v podstatě okamžitě a bez výjimky dočkal oslavných ohlasů ze všech stran a prodává se stále jako housky na krámě. Úspěchu samozřejmě napomáhá i mezinárodní dostupnost a zákaznická podpora, což u čínských značek není automatické.

A s vlnou popularity pak přichází ideální čas na limitované edice výrobku, protože máte v podstatě jistotu odbytu zaručenou. Nejinak je to tomu i se speciální černou Midnight Black verzí OnePlus 3T o které dnes šéf OnePlus Carl Pei na Twitteru hrdě prohlásil, že je v podstatě kompletně vyprodaná na celém světě. Ostatně když se podíváte na obrázky kolem jak fantasticky vypadá, tak se není čemu divit.

Podle Peie zbývá už jen pár kusů ve skladech ve Velké Británii a HongKongu, ale ty se určitě podaří udat v řádu hodin nebo maximálně dnů. Zájemci se tak musí spokojit pouze s obvyklejší šedou nebo zlatou verzí, ideálně v 64 GB provedení, protože 128 GB verze se také potýká s malými zásobami. Nebo počkat na přicházející OnePlus 5, který nám v červnu pěkně provětrá peněženky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.