Dnes tu máme další video z produkce Oukitelu a samozřejmě hlavním hrdinou skoro-Hollywoodského snímku je opět jejich poslední počin Oukitel K6000 Plus. A jako obvykle se hlavně zaměříme na výkon jeho obří baterie, která nám tentokráte předvede, že dokáže zvládnout přes dvě hodiny hovoru jen s předchozím pětiminutovým nabitím. To nezní špatně, že ?

Z videa je jasné jak silnou zbraní telefonu je již zmíněná SCUD baterie s kapacitou 6080 mAh a zejména pak výkon 12V/2A nabíječky. S pouhými pěti minutama pump express rychlo-nabíjení telefon zvládnul přesně 2 hodiny a 4 minuty hovory, než kapacita klesla ke kritickému 1 %. Jen podotknu, že zmíněných pět minut nabíjení doplnilo baterii na 6 %. Však se přesvědčte sami ve videu níže.

Oukitel K6000 Plus ale samozřejmě není pouhý obal na velkou baterii a telefon samotný je vybaven velmi solidním hardwarem, jako je například procesor MT6750T, 4 GB RAM, nebo 64 GB vnitřního úložiště. Dále může nabídnout například 16 Mpix zadní fotoaparát, 8 Mpix přední selfie kamerku nebo Android 7.0 Nougat jako operační systém.

K zakoupení je pak Oukitel K6000 Plus v současnosti například na tomto Aliexpress obchodě za cenu 179.99 dolarů, ale 1. května bychom se měli dočkat malé slevy na 169.99 dolarů a k telefonu bude přidán dárkový balíček v hodnotě 50 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.