Poslední kousek od Bluboo s duálním fotoaparátem už je k dispozici v předprodejích a Bluboo D1 nevypadá vůbec zle, zejména když vezmeme v úvahu bonusové přibalené příslušenství v hodnotě 20 dolarů. Ale dnes se zaměříme na výkon duálního fotoaparátu, který je asi nejvýraznějším tahákem tohoto modelu a máme pro vás video na toto téma.

Bluboo D1 je vybaveno duálním zadním fotoaparátem a využívá primární 8 Mpix Sony senzor spolu s 2 Mpix sekundárním zodpovědným za sběr dat fotografie, zejména hloubky záběru. Jako obvykle fotoaparátem získáme výrazný bokeh efekt a ve videu se můžete přesvědčit o celkovém výkonu a kvalitě fotografií. Ani tentokrát samozřejmě neberte vše příliš vážně, protože se určitě nejedná o objektivní nezaujaté video. A na konci článku pak máme několik údajných fotek přímo z D1.

Co se týče hardwaru tak samozřejmě Bluboo D1 není žádný zázrak a nabídne oblíbený/proklínaný procesor MT6580A, 2 GB RAM, 16 GB rozšířitelné vnitřní paměti, 5-palcový displej s HD rozlišením, 5 Mpix selfie kamerku se softlight bleskem, podporu dual SIM a samostatný microSD slot, 2600 mAh baterii a Android 7.0 Nougat jako OS.

Předprodeje jsou v plném proudu a nabídka speciální ceny 79.99 dolarů platí až do 7. května a k telefonu dostanete již zmíněný dárkový balíček. Více informací o promo akci můžete zjistit ZDE.

Fotky :

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.