UMIDIGI má další akci na svůj sortiment, tentokráte ve spolupráci se shopem Gearbest. V nabídce se můžete dostat k celé plejádě jejich portfolia, především se jedná o UMIDIGI Z Pro, UMI Z, UMIDIGI Plus E, UMi Plus a UMi Max. Pojďme si připomenout dva z nich blíže.

UMi Z

umi z

Smartphon UMi Z pohání desetijádrový procesor MediaTek Helio X27 a je vybaven duálním fotoaparátem. Ten je složen ze dvou 13 megapixelových snímačů Sony IMX258 s duálním obrazovým procesorem, včetně posílení zoomu pro lepší přehlednost a rozostření pozadí. Uživatele potěší přední fotoaparát od Samsungu s LED bleskem.

UMi Max

umi max

Naši recenzi UMi Max od Zbyňka jste si mohli přečíst zde a pojďme si připomenout konkrétní parametry UMi Max. Sharp displej má úhlopříčku 5,5 palce s technologií Sunlight Screen. Procesorem je Mediatek Helio P10, který doplňují 3 GB RAM a 16 GB ROM. Hlavní fotoaparát má rozlišení 13 MPix, přední kamera pak 5 MPix. V přístroji nalezneme baterii se solidní kapacitou 4000 mAh. Nechybí kovové tělo, snímač otisků prstů, USB-C a operační systém Android 6.0.

Mimo telefonů zmíněných v prvním odstavci můžete v akci nalézt také UMi Super, UMIDIGI C NOTE, UMi Diamond, Umi Super a UMi Diamond X. Však podívejte se sami.