Na super levné telefony s procesorem MT6580 už jsme si v poslední době zvykli, ale ty úplně nejlevnější mají hardware opravdu osekaný až na samotnou dřeň hraničící s nepoužitelností. Nový Oukitel C5 alespoň nabídne slušné zpracování, 2 GB RAM a 16 GB vnitřního úložiště za velmi rozumnou cenu. Předprodeje tohoto kousku nám začínají už zítra.

Levný Oukitel C5 nabídne k již zmíněnému procesoru a paměťovým kapacitám zejména odolný 5-palcový displej s HD rozlišením krytý 2.5D zakřiveným Asahi glass, který by mělo vydržet opravdu ledacos, jak jsem se přesvědčili v minulých video klipech. Dále pak například interpolované 8 Mpix a 5 Mpix kamerky, 2000 mAh kapacitu baterie, podporu dual SIM, samostatný microSD slot nebo Android 7.0 Nougat jako OS. I dnes máme video pro lepší představu o telefonu.

Jak již bylo zmíněno na začátku tak předprodeje Oukitel C5 začnou už zítra ve třech oficiálně certifikovaných obchodech a cena byla nastavena velmi nízko na 49.99 dolarů. Více informací o telefonu samotném, nebo a nabídce předprodejů můžete najít na oficiálních stránkách společnosti.