Jak můžete vidět z titulního obrázku, tak se v čínských továrnách Xiaomi v posledních dnech opravdu nezahálí a výroba jede na plné obrátky. Ono se také není čemu divit, protože první várka nové vlajkové lodi Xiaomi Mi6 by měla odejít k prvním zákazníkům už 28. dubna. A pravě krabice s prvními kusy Mi6 by měl být na obrázku výše.

Předprodeje telefonu na čínském JD.com se vyšplhaly na masivních 600.000 zájemců jen na zmíněný flash sale v prvním termínu 28.dubna a pokud započítáme i jiné distribuční kanály, tak se toho číslo může vyšplhat až na 2 miliony kusů. V kontextu s neoficiálním vyjádřením zdroje přímo ze Xiaomi i reálné dostupnosti pouhých 60.000 vyrobených kusů k dnešnímu dni se můžeme velmi jednoduše dočkat zásadního nedostatku telefonu. Nebo ještě linky Xiaomi pojedou non-stop a do pátku se podaří zásoby navýšit.

Další zprávou pak je reálná dostupnost pouze černé verze telefonu se 64 GB paměti, na ostatní si budeme muset počkat mnohem déle. A v případě extravagantní stříbrné verze se čekání opravdu protáhne, kvůli problematické produkci obecně. Xiaomi Mi6 se rozhodně stane prodejním hitem ať se stane cokoliv a případný nedostatek/exkluzivita může zájem ještě vystřelit do závratných výšin.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.