Neděle je vždy plná smíšených dojmů. Já nikdy nevím zda hlavě říct, ať si užije ještě nedělní odpoledne nebo ať, myslí na to, co jí zítra čeká v práci. Proto si radši vylepším náladu a objednám něco malého z Číny (naposled to byla krytka na objektiv fotoaparátu). Vy můžete využít náš servis, protože pro vás máme tři tipy jak utratit peníze a pak na konci článku i banner na starší části.

  1. Vychytaná selfie tyč
    Xiaomi selfie stick není obyčejná selfie tyč. Krom toho, že má na sobě dálkový bluetooth ovladač pro spoušť fotoaparátu, který můžete od těla tyče oddělit, je součástí rukojeti i trojnožka (tripod). Celková velikost se vejde do normální kabelky a její cena je kolem 19 USD (zde). Levnější variantu za 13 USD najdete zde.
  2. Léto se blíží
    I když ve správách vidíme, že někde je ještě sníh, měli bysme se v kanceláři připravit na léto a horko. Ideálně si koupit mini ventilátor za 2 USD (zde), který jednoduše připojíte do USB v počítači nebo do powerbanky a užíváte si alespoň malého vánku.
  3. Klip na brýle
    Nemáte si kam v autě položit brýle a bojíte se, že se vám zničí? Jednoduché řešení za dolar (zde) by mohlo vyřešit váš problém. Uchytíte si je na sluneční clonu a je hotovo. Můžete si ji koupit ve dvou barvách – bílé a černé.