UMIDIGI (původní UMi) ve spolupráci s eshopem Coolicool připravilo akci, ve kterých se můžete dostat k zajímavým telefonům se zajímavou cenou. Konkrétně se jedná o UMIDIGI Plus E a Z Pro.

UMIDIGI Plus E

UMi Plus E je telefon poháněný procesorem Helio P20, doplňuje jej hezkých 6 GB LPDDR4 RAM, 64 GB interní paměti (rozšiřitelné až na 256 GB), 5,5 palcový FullHD (1920 x 1080) displej od Sharpu, kapacita baterie je 4000 mAh (PE + Fast Charging), 13 megapixelový PDAF fotoaparát od Samsungu najdeme vzadu a čtečku otisků prstů na přední straně (Touch ID 2.1).

UMIDIGI Z PRO

umidigi z pro

Z Pro může opravdu nabídnou solidní hardware a neublíží si ty nejzajímavější parametry rychle projít. Mobil má 5,5-palcový displej s FullHD rozlišením, deca-core procesor Helio X27, 4 GB RAM, 32 GB rozšiřitelného vnitřního úložiště, unibody konstrukci z hliníkové slitiny, baterii s kapacitou 3780 mAh, duální 13 Mpix kamery Samsung S5K3L8 na zádech a jednu identickou vepředu jako selfie kamerku, čtečku otisků prstu integrovanou v Home tlačítku, USB Type-C port, podporu dual SIM nebo Android 6.0 Marshmallow jako OS.

Oba telefony jsou nabízeny pod tímto linkem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.