Opět přicházejí do módy velké baterie a důvod je prostý. Co je vám platný skvělý super tenký telefon, když je při běžném používání už za půl dne bez šťávy. Dnes vám chceme představit dva titány, kteří vedou v kategorii velkých baterií. Ve videu uvidíte jak poměří své síly Blackview P2 a Oukitel K6000 Plus.

Oba telefony jsou si hodně podobné, když se zaměříme na jejich specifikace. Oba přístroje přichází s 5,5-palcovým FullHD displejem, procesorem MT6750T, 4 GB RAM nebo 64 GB vnitřní pamětí.

Baterie jsou též téměř stejné. Nepatrné malé plus má Oukitel s 6080 mAh baterií. Blackview je v těsném závěsu s 6000 mAh baterií. Dalším plusem Oukitelu je jeho monstrózní nabíječka 12V/2A s podporou rychlého nabíjení. Baterie by se měla nabít z nuly na 100% zhruba za 100 minut. Pro další srovnání se podívejte na video níže.

Video: Blackview P2 versus Oukitel K6000 Plus

Blackview P2 je v současné době k dispozici ve speciální akci za pouhých 169,99 dolarů. Takže pokud toužíte po super velké výdrži telefonu, zkuste tento model.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.