Odhalení Xiaomi Mi6 před pár dny nám nabídlo nejen přehlídku nejnovějšího výkonného hardwaru nacpaného do těla této nové vlajkové lodi značky, ale i jednu neobvyklou barevnou variantu. Spolu s klasickou bílou, modrou nebo černou (ta je i v keramické verzi) se dostalo i na extravagantní stříbrný model, který oslnil všechny přihlížející.

Bohužel je tato verze stále v poněkud testovací fázi, protože díky extrémně náročné výrobě je masová produkce poměrně velkým problémem. Daný komplexní výrobní proces totiž musí probíhat ve vakuu, protože i jen malé zrnko prachu může znehodnotit celou várku telefonů. Takže se s největší pravděpodobností bude jednat o velmi limitovanou edici na kterou můžeme v našich končinách úspěšně (polo)zapomenout.

Tak se aspoň pokochejte obrázky Xiaomi Mi6 Silver edition, který by se nemusel stydět ani jako vysoce výkonné zrcadlo. Inu, budeme si muset vystačit s konvenčnějšími barevnými variantami a utěšovat se očekávanou vysokou cenou tohoto extravagantního kousku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.