První prodejní čísla pro novou vlajkovou loď Xiaomi vypadají impozantně a tak není divu, že čínský gigant plánuje kout železo, dokud je žhavé. Takže bychom se v příštích týdnech měli dočkat sedmi nových barevných variant Xiaomi Mi6, aby si vybral už opravdu každý.

Tato informace přichází přímo z čínského certifikačního úřadu TENAA, takže by se mělo jednat o velmi důvěryhodný zdroj a netřeba se obávat fake news. Ke čtveřici barevných variant, které byly doposud představeny (bílá, černá, modrá a stříbrná) by tak brzy měly přibýt odstíny Gold (zlatá), Gray (šedá), Dark Grey (tmavě šedá), Pink (růžová), Champagne Gold, Frosted Black a Cherry Pink.

S největší pravděpodobností však kompletní nabídka barevných variant nebude k dispozici na všech trzích, některý by měly zůstat pouze jako exkluzivní verze pro domácí čínský trh. Tak co myslíte, která barva by Xiaomi Mi6 slušela asi nejvíc ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.