Druhým novým kouskem do Bluboo sbírky oficiálně představeným na veletrhu v HongKongu je super levné Bluboo D1, které sice příliš neohromí specifikacemi, ale na druhou stranu ani neudělá vítr v peněžence. Předprodeje začnou 24. dubna s velmi rozumnou cenou, takže co můžeme od telefonu vlastně očekávat ?

Stručně řečeno žádné zázraky. Bluboo D1 sice má duální zadní fotoaparát (8 Mpix + 2 Mpix) a přední 5 Mpix selfie kamerku se softlight bleskem, ale uvnitř pořád řádí pouze procesor MT6580A se 2 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti, takže na LTE můžete velmi rychle zapomenout. Ale nutno podotknout, že má i světlé stránky vzhledem ke svému cenovému zařazení, jako je kovová konstrukce, čtečka otisků prstů, dual SIM + microSD slot, čistý Android 7.0 Nougat nebo 2600 mAh baterie. Ani velikostí se nejedná o žádného Goliáše díky 5-palcovému displeji s HD rozlišením.

Cena v předprodejích byla stanovena na 69.99 dolarů a v rámci promo akce při vydání bude možno pár kousků pořídit jen za 9.99 dolarů právě při startu 24.dubna v 17:00 (UTC+8). Nebo můžete zkusit štěstí v oficiální soutěži o dalších pár kusů zdarma. Veškeré informace o prodejích, akcích a soutěžích spojených s Bluboo D1 naleznete ZDE. A pokud si telefon opravdu pořídíte, tak jako bonus dostanete ještě navrch obal a fólii na displej.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.