Po včerejším představení Xioami Mi 6, které vyvolalo spoustu ohlasů a pro nás i zklamání (chybějící B20 LTE frekvence), tady dnes máme tuto sbírku uniklých renderů další zajímavé novinky. Fotografie byly nahrány na sociální síť Weibo včera účtem @ichangezone a ukazují (pravděpodobně) nadcházející vlajkovou loď Honor 9.

V případě, že jste trochu zmateni, Huawei nedávno nasadil do prodeje Honor V9 s duálním fotoaparátem (označení pro Čínu), se kterým se my budeme setkávat jako s Honor 8 Pro. Znamená to, že se v krátké době na nás chystá nový telefon Honor 9?

honor 9

Jak můžete vidět, přístroj má výraznou podobnost s jiným špičkovým smartphonem, který byl včera odhalen. Nabízí dvě kamery na zádech vybavené laserovým zaostřením, LED bleskem a působivým vzhledem včetně reflexního skla. Zařízení má čtečku otisků prstů umístěnou vpředu, přesně pod displejem, která slouží zároveň i jako tlačítko Home – ano, stejně jako to má Xiaomi Mi 6.

Zatím samozřejmě není nic oficiálně potvrzené a proto bychom tyto obrázky měli brát s rezervou. Takto brzké představení Honor 9 by totiž vážně poškodilo prodeje Honor 8 Pro a to by si asi v Huawei nikdo nevzal na triko.