Novinkový Oukitel K6000 Plus už je volně dostupný v prodeji a během minulého týdne se firmě podařilo uspokojit všechny objednávky z předprodejů. Ale speciální akce k podpoře oslav vydání telefonu ještě zdaleka nekončí, protože až do 24.dubna můžete telefon koupit se slevou a dokonce k němu dostanete zdarma i balíček extra příslušenství v hodnotě 50 dolarů.

Ale stejně si asi telefon hlavně koupíte kvůli tomu co může nabídnout a není toho zrovna mála. Zvláště pak pro milovníky velkých baterií se bude jednat o velmi lákavý přístroj, protože kombinace obří 6080 mAh baterie a 12V/2A super silné nabíječky je opravdu výjimečná. A zbytek specifikací rozhodně také neurazí, ať už mluvíme o 5,5-palcovém FullHD displeji, procesoru MT6750T, 4 GB RAM + 64 GB ROM, 16 Mpix zadnímu + 8 Mpix přednímu fotoaparátu, čtečce otisků prstů nebo Androidu 7.0 Nougat.

Speciální cena za kterou můžete tento nový Oukitel K6000 Plus pořídit je i díky $6 kupónu pouze 173,99 dolarů a v ceně je i zmíněný balíček příslušenství zdarma obsahující kožený obal, temperované sklo, fólii na displej a OTG kabel. K dostání je v tomto obchodě na Aliexpressu až do 24. dubna, takže se na nabídku určitě alespoň podívejte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.