Novinkový Oukitel K6000 Plus už je volně dostupný v prodeji a během minulého týdne se firmě podařilo uspokojit všechny objednávky z předprodejů. Ale speciální akce k podpoře oslav vydání telefonu ještě zdaleka nekončí, protože až do 24.dubna můžete telefon koupit se slevou a dokonce k němu dostanete zdarma i balíček extra příslušenství v hodnotě 50 dolarů.

Ale stejně si asi telefon hlavně koupíte kvůli tomu co může nabídnout a není toho zrovna mála. Zvláště pak pro milovníky velkých baterií se bude jednat o velmi lákavý přístroj, protože kombinace obří 6080 mAh baterie a 12V/2A super silné nabíječky je opravdu výjimečná. A zbytek specifikací rozhodně také neurazí, ať už mluvíme o 5,5-palcovém FullHD displeji, procesoru MT6750T, 4 GB RAM + 64 GB ROM, 16 Mpix zadnímu + 8 Mpix přednímu fotoaparátu, čtečce otisků prstů nebo Androidu 7.0 Nougat.

Speciální cena za kterou můžete tento nový Oukitel K6000 Plus pořídit je i díky $6 kupónu pouze 173,99 dolarů a v ceně je i zmíněný balíček příslušenství zdarma obsahující kožený obal, temperované sklo, fólii na displej a OTG kabel. K dostání je v tomto obchodě na Aliexpressu až do 24. dubna, takže se na nabídku určitě alespoň podívejte.