Společnost Cubot se rozhodla rozšířit své aktivity a tak vytvořila novou podznačku Hafury. Jejich první výtvor Hafury Umax se pyšní velkým displejem a lze již v předprodeji objednat.

Hafury Umax se chystá dobýt trh hlavně velkým 6-palcovým displejem s HD rozlišením a 2.5 D zakřivením skla. Digitizér zvládne 10 doteků současně. Další plusové body jistě získá tím, že má 4500 mAh vyjímatelnou baterii, duální SIM sloty s nezávislým microSD slotem (ady někdo přemýšlel), Android 7.0 Nougat. Jeho zadní kamera je 13 Mpx a 5 Mpx přední selfie fotoaparát. Na čem se trochu šetřilo je procesor Mediatek MT6580, 2 GB RAM a 16 GB ROM. Takovýto přístroj by zasloužil něco lepšího.

Mezi 6-palcovými phablety není v nabídce dost modelů, takže každá vlaštovka dobrá. Všechny informace o individuálních předprodejích najdete na oficiálních webových stránkách Hafury. Tam taktéž najdete další specifikace tohoto modelu. Předprodej phabletu Umax je zahájen s cenou proklatě nízko 69.99 dolarů.

Video Hafury Umax

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.