Díky odhalení plánu čínského výrobce Elephone pro rok 2017 jsme viděli hezký přehled několika nových modelů. Trochu nás sice zmátlo přejmenování Elephone P25 na Elephone P8, jelikož existující Elephone P8 je lineupu zhruba již od prosince 2014, ale při troše dobré vůle se v tom dá vyznat.

Nicméně tento „nový“ Elephone P8 vypadá docela zajímavé a to i včetně jeho specifikací. Procesor Helio P25 nebo 6 GB RAM určitě zaujmou, ale P8 zřejmě chce být i telefonem pro milovníky fotografování. A ne jen díky hlavnímu zadnímu fotoaparátu 21 Mpix, Elephone P8 bude myslet i na milovníky selfíček. Přední kamera totiž bude Samsung 3P3 senzor s rozlišením 16 Mpix.

elephone p8

Zatím tedy ještě neznáme přesné datum uvolnění na trh a ceny pro Elephone P8, ale v jejich plánu to vypadá, že se dočkáme někdy v květnu. Historie nám však říká, že plány a skutečnost bývají u Elephonu poněkud odlišné. Tak uvidíme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.